Û- 2 belasten. Zij worden benoemd volgens de regels in artikel 1 omtrent de keuze van den Voorzitter voorgeschreven. Artikel 3. Het bestuur vergadert in den regel in de laatste volle week van iedere maand in het Raadhuis te Heemstede. Van deze vergaderingen wordt aan de Besturen der aangesloten vereenigingen of afdeelingen mededeeling gezonden. In deze vergadering brengt de Secretaris en indien een of meer bestuursleden met bepaalde werkzaamheden zijn belast, ook deze, verslag uit van zijne (of hunne) verrichtingen in de afgeloopen maand en wordt de bijslag voor de komende maand vastgesteld. Van deze vaststelling geeft de Secretaris onmiddellijk kennis aan de Secretarissen der toegelaten ver- eenigingen. Tevens legt de Secretaris in deze vergadering de in artikel 15 genoemde lijsten over. In de vergadering, die in de maand Februari gehouden wordt, dient de Secretaris het voorloopig verslag van de werkzaamheden van het bestuur en de voorloopige rekening en verantwoording in. Dit verslag en deze rekening en ver- antwoording moeten in de vergadering van Maart worden vastgesteld. Artikel 4. Buitengewone vergaderingen worden gehouden zoo dikwijls de Voorzitter dit noodig oordeelt, of drie bestuursleden schriftelijk hun verlangen daartoe aan den Voorzitter hebben medegedeeld onder opgave van de onderwerpen, die zij aan de orde wenschen te stellen. Artikel 5. De Voorzitter is belast met de leiding der vergaderingen. De vergaderingen worden door hem belegd.

Raadsnotulen Heemstede | 1915 | | pagina 40