-/f/^ 9 12 maanden in het bevolkingsregister der gemeente Heemstede zijn ingeschreven, indien zij vôör hun in- schrijving in deze gemeente ingeschreven waren in de bevolkingsregisters van de gemeenten Haarlem en Schoten, met dien verstande, dat de gezamenlijke opeenvolgende tijdsduur gedurende welke zij ingeschreven zijn in de bevolkingsregisters van meerdere dier gemeenten te zamen minstens 12 maanden bedraagt. Artikel 21. De bijslag wordt door de toegelaten vereenigingen weke- lijks, tegelijk met de uitkeering uit haar eigen werkloosheids- kas, den leden uitbetaald. Het door eene vereeniging aldus aan het fonds voorge- schoten bedrag wordt maandelijks aan de vereeniging terug- betaald. Het bestuur van het fonds keert den bijslag voor de afgeloopen maand aan de vereeniging niet uit, voordat de in artikel 15 vermelde staat en lijst in zijn bezit zijn. Zijn deze stukken niet binnen veertien dagen na het eindigen de'r maand, waarover zij loopen, bij den Secretaris ingediend, dan is het recht op bijslag voor die maand vervallen. Tot betaling van den bijslag wordt eerst overgegaan na de in artikel 3 genoemde vergadering. Artikel 22. Eene toegelaten vereeniging is verplicht, wanneer de per- soon, die door haar tot het in ontvangstnemen van den bijslag aangewezen is, ophoudt daartoe gerechtigd te zijn of overlijdt, zoo spoedig mogelijk een ander persoon in diens plaats aan te wijzen en daarvan den Secretaris van het fonds schriftelijk in kennis te stellen. Zoolang deze kennisgeving niet geschied is, zijn betalingen, aan den vroeger aangewezen persoon gedaan, deugdelijk gekweten.

Raadsnotulen Heemstede | 1915 | | pagina 47