-C,- -/ Z/7 9 le. aan hen, die in hetzelfde kalenderjaar reeds over 50 dagen bijslag, hetzij uit het fonds der gemeente Heem- stede, Haarlem of Schoten alleen, hetzij uit de fondsen van meerdere dier gemeenten te zamen, ontvangen hebben 2e. aan hen, die den leeftijd van een en twintig jaar nog niet bereikt hebben, wanneer zij ongehuwd en geen kostwinner zijn; 3e. aan hen, die weigeren de ter controleering verlangde inlichtingen te verstrekken of blijken opzettelijk valsche inlichtingen verstrekt te hebben; 4e. aan hen, die korter dan twaalf maanden in het bevol- kingsregister der gemeente Heemstede zijn ingeschreven 5e. met afwijking van het onder 4e. bepaalde, zal deze bijslag ook verstrekt worden aan hen, die korter dan 12 maanden in het bevolkingsregister der gemeente Heemstede zijn ingeschreven, indien zij vöôr hun in- schrijving in deze gemeente ingeschreven waren in de bevolkingsregisters van de gemeenten Haarlem en Schoten, met dien verstande, dat de gezamenlijke opeenvolgende tijdsduur gedurende welke zij ingeschreven zijn in de bevolkingsregisters van meerdere dier gemeenten te zamen minstens 12 maanden bedraagt. Artikel 21. De bijslag wordt door de toegelaten vereenigingen weke- lijks, tegelijk met de uitkeering uit haar eigen werkloosheids- kas, den leden uitbetaald. Het door eene vereeniging aldus aan het fonds voorge- schoten bedrag wordt maandelijks aan de vereeniging terug- betaald. Het bestuur van het fonds keert den bijslag voor de afgeloopen maand aan de vereeniging niet uit, voordat de in artikel 15 vermelde staat en lijst in zijn bezit zijn. Zijn deze stukken niet binnen veertien dagen na het eindigen der

Raadsnotulen Heemstede | 1915 | | pagina 57