KANAALPLAN. b -cyC^b Bescbrijving van het kanaal, te maken van het Spaarne tot tiet terrein der gasfabriek te Heemstede met bijkomende werken. Het te maken kanaal is op de hierbij behooiende teekening, Schaal 1 a 2500, aangegeven het verkrijgt een normale bodembreedte van 12 M. op 3.15 M. N A p en een breedte van 27 M. op den waterspiegel, 0.65 M. -N.A.P. Bij het begin, aan het Spaarne, wordt het kanaal volgens teekening en aanwijzing eenigszins verruimd en wordt deze verruiming ook op 3.15 M. N.A 1 gebracht en doorgetrokken tot waar de bodem van het Spaarne op deze diepte ligt. Het af te snijden gedeelte van de Wippervaart, Noor- delijk van het kanaal, wordt aan de Westzijde afgedamd, doch blijft aan de Oostzijde vrij in het kanaal uitloopen, het kleine af te snijden gedeelte aan de Zuidzijde van het kanaal wordt tot maaiveldshoogte aangevuld. De vrijkomende grond wordt gebruikt tot het maken van een weg langs de Noordzijde van het kanaal. met 12 M. normale kruinsbreedte op 0 50 M. tot 0.80 M. N.A.P.. met een verbreeding tot 17 M. aan het Zuideüjk einde bij de na te noemen loskade verder tot het maken van een weg van het Zuidelijk einde van eerstgenoemden weg tot aan de Raadhuisstraat, met een kruinsbreedte van 10 M. op 0.50 M. tot 0,75 M. N.A.P., - en van een weg. vanaf het kanaal nabij de gasfabriek in Westelijke en daarna in Noor- delijke richting naar voornoemden weg. met een kruins- breedte gedeeltelijk van 2 M. en gedeeltelijk van 6 M. op 0.50 M. N.A.P. De overtollige grond kan door den aannemer van het werk voor eigen gebruik worden benut of zal worden geborgen in het rietland, genaamd

Raadsnotulen Heemstede | 1915 | | pagina 5