29 December 19!5. van het jaarlijksch inkomen berekend volgens art. 3 van het gezin, den naam en datum van geboorte van het kind of de kinderen en de school door de kinde- ren bezocht, benevens het bewijs, dat de kosten van Jiet onderwijs ten volle betaald zijn. Burgemeester en Wethouders stellen zoo spoedig mogelijk na genoemden datum het bedrag der bijdrage vast en geven hiervan kennis aan den Gemeente- Ontvanger en aan de betrokken ouders of voogden. Reclames omtrent het vastgestelde bedrag der bij- drage moeten schriftelijk aan Burgemeester en Wet- houders worden ingediend binnen eene maand na de in het vorig lid bedoelde kennisgeving. Hierop wordt door hen zoo spoedig mogelijk beslist Geene bijdrage wordt verleend voor kinderen. wier ouders of voogden niet gedurende het geheele jaar waarvoor de bijdrage wordt gevraagd, in de gemeente Heemstede zijn gevestigd geweest of hun jaarlijksch inkomen, naar het oordee! van Burgemeester en Wethouders, niet juist hebben opgegeven. De tijd, waarover de bijdrage wordt berekend, is van en met 1 Januari tot en met 31 December de bijdrage zal voor het eerst worden berekend over het jaar 1916. Deze regeling treedt in werking op 1 Januari 1916. Met ingang van dien datum vervallen de raadsbe- sluiten van 28 October 1910 en 20 Juli 1911 te dezer zake, voor zoover niet reeds op 'grond van die be- sluiten bijdragen zijn bepaald over 1916 of een ge- deelte van dat kalenderjaar. Gedaan ter openbare vergadering van 29 December Art. 5. Art. 6. Art. 7. 1915. De Voorzitter De Secretaris,

Raadsnotulen Heemstede | 1915 | | pagina 20