WIJZIGIKG DEH GASYEROBDEMNG 29 December 1915 Aan den Raad der gemeente Heemstede. Door uw medelid, den heer C. Tromp, werd bij schrijven van 11 Novemder 1915 het volgende voor- stei ingezonden Wijziging Gasverordening. Aan dcn Raad der Gemeente Heemstede. Het is niij gebleken, dat enkele Middenstanders verlangend uit zien naar een voor hen gunstige bepa- ling om het gas door een muntgasmeter te betrekken. De tijdsomstandigheden zijn voor hen zeer ongun- stig. Vele maatregelen door Regeering en Gemeente in het belang der bevolking genomen zijn het is niet te ontkennen steeds tot nadeel van den z.g. Middenstand. lk heb derhalve de eer Uwe Vergadering voor te stcllen om Burgemeester en Wethouders te machtigen om indien hun door ingezetenen het verzoel: wordt gedaan om in plaats van den gewonen meter een muntgasmeter in hun perceei te plaatsen en de aan- vrcger liet verzoek kan motiveeren op de tijdsorr.stan- digheden of het hem moeilijk is de maandkwitantie aer gemeente gasfabriek te voldoen, aân den wensch van den aanvrager tegemoet te komen. Daar het mij voorkomt, dat bovenstaand voorstel geen noemenswaardig n ideel voor de gemeente brengt, zal het m i. voor Burgemeester en Wethouders een aangename taak zijn aan dezen bescheiden wensch van den Middenstand te voldoen. Heemstede, II November 1915. C. TROMP. Lid van den Raad. Dit voorstel is in uwe vergadering van 17 Novem- ber j.l. op ons advies, daar wij nog niet de gelegen- heid hadden gehad het ernstig te overwegen, met in- stemming van den heer Tromp aangehouden. Door den Directeur van het Gasbedrijf is ter zake een rapport uitgebracht, hetwelk voor U ten Raadhui- ze ter lezing ligt. Naar aanleiding van bovengenoemd voorstel en rapport hebben wij de eer voor Uw College hieronder onze meening uiteen te zetten.

Raadsnotulen Heemstede | 1915 | | pagina 7