HERZIRNING NO. YI YAN HET ITTBREMNGSPLAN. 1916. De Raad der Gemeente Heemstede Gelet op het koopcontract behoorende bij het raadsbesluit van 27 Maart 1913 tot aankoop van per- ceelen en gedeelten van percêelen, gelegen in de ge- meente Heemstede. behoorende tot de nalatenschap van Vrouwe C. A. Visser van Hazerswoude, Douairiêre van Jhr. J. B. van Merlen, waarbij onder punt 9 de voorwaarde werd aanvaard om te bevorderen dat in het uitbreidingsplan der gemeente eene herziening zal worden aangebracht, waardoor zal worden aange wezen als bouwterrein, dat gedeelte van het perceel Seciie C nommer 1031, dat gelegen is ten Noord Oosten van eene lijn, die het verlengde vormt van de Noordelijke grens tusschen het perceel Sectie C nommer 1032 en de strook die van laatsgenoemd perceel door de gemeente is gekocht Overwegende. dat het wenschelijk moet geacht woiden de herziening niet tot bedoeld gedeelte te beperken voornamelijk ook met het oog op de na- bijheid van het Wandelbosch Groenendaal Gehoord het voorstel van Burgemeester en Wet honders Gelet op het advies van de Gezondheidscommissie gezeteld te Bloemendaal dd. Gelet op artikel 28. 2e lid der Woningwet Overwegende, dat het ontwerp van deze herziening met uitvoerige kaarten en grondteekeningen van 10 Juni 1916 tot en met 10 Juli 1916 voor een ieder op de Gemeente secretarie ter visie heeît gelegen Overwegende, dat van die nederlegging onverwijld immers op 10 Juni 1916, door het Hoofd van het Gemeentebestuur tn de drie te Haarlem verschijnende dagbladen Haarlem's Dagblad, Nieuwe Haarlemsche Courant en Stads-Editie is kennis gegeven en die nederlegging daarenboven tegelijkertijd door hem op de gebruikelijke wijze aan de ingezetenen is bekend gemaakt

Raadsnotulen Heemstede | 1916 | | pagina 33