1916. BESLUIT Het Uitbreidingsplan dezer gemeente, vastgesteld bij raadsbesluit van 28 Augustus 1912, goedgekeurd door Gedeputeerde Staten van Noordholland, bij hun besluit van 26 Februari 1913, No. 42, te herzien le. door te laten vervallen pleinen Nos 270 en 394, alsmede de straten Nos. 95, 98, 381. 380, 379, 363, 96, 361, 360, 81 en 79. allen gelegen ten oosten van den Achterweg en den Glipperweg tusschen Meerweg en Glippervaart en daarvoor in de plaats vast te stellen vier pleinen en een nieuw stratenplan ais zijn aangegeven op de bij dit besluit behoorende stukken, De bovengenoemde stukken bestaan uit a. Eene kaart op eene schaal van 1 op 2500 met aanduiding van Noordpijl, aanwijzende de bestaande straten, waarop tevens zijn aangeduid de kadastrale sectie en nommers der in de herziening begrepen pereeelen benevens de aanleg, waarvoor ieder perceel is bestemd, en waarop verder duidelijk is aangegeven welk deel aan een en denzelfden eigenaar toebehoo- rendën grond voor aanleg van een plein of étraat bestemd is en welk deel van zijn grond in de her- ziening is begrepen b. Een staat van namen en woonplaatsen van de eigenaars der in de herziening begrepen perceelen, met vermelding van kadastrale sectie en nommers c. Een situatiekaart waaruit de aansluiting van den in de herziening begrepen grond aan het overige grondgebied der gemeente en zijn verkeerswegeri blijkt d. Een toelichtende beschrijving van de herziening, duidelijk aangevende de lengte en breedte van pleinen en straten en de verder nog wenschelijk geoordeelde aanduidingen. Gedaan ter Openbare Vergadering van den 1916. De Voorzttter, De Secretari6,

Raadsnotulen Heemstede | 1916 | | pagina 34