29 Maart 1916. Electrische tram van Haarlem naar de Camplaan te Heemstede. De RAAD der gemeente Heemstede; Gezien het advies der Tramcommissie, dd. 16 Maart 1916; Gezien het voorstel van Burgemeester en Wet- houders, dd. 20 Maart 1916; Gelet op de Gemeentewet; BESLUIT; A. Burgemeester en Wethouders te machtigen niet het Bestuurvan de Noord-Zuid-Ho!landsche Tramweg- Maatschappij eene overeenkomst aan te gaan op den grondslag van de volgende bepalingen en voorwaarden: 1". Die overeenkomst zal bevatten de zooeven vast- gestelde „Vergunning tot aanleg van een electrischen tramweg van Haarlem naar de Camplaan te Heemstede" met de verklaring der Maatschappij, dat zij al de in die vergunning vervatte voorwaarden en bepalingen aanneemt en getrouw zal nakomen 2°. Door de gemeente Heemstede zullen, met afwij- king van art. 4 der genoemde vergunning, voor het wegencomplex gelegen ten zuiden van het Blauw- bruggetje worden gedragen de kosten van a. alle benoodigde nieuwe bestratingsmaterialen b. de van hoogerhand voor te schrijven wegverbree- dingen, zoowel die van grondaankoop, overdracht, verplaatsing van afscheidingen, wijziging van voor- tuinen en alles wat onmiddellijk in verband staat met de grenswijziging als van de bestratingsmaterialen, mits die verbreedingen naar het oordeel van Burge- meester en Wethouders niet belangrijk afwijken van die aangegeven op de bij dit besluit behoorende kaarten A en B 3°. Door de Gemeente Heemstede zullen, met afwij- king van art. 4 der genoemde vergunning voor het geheele wegencomplex worden gedragen de kosten

Raadsnotulen Heemstede | 1916 | | pagina 23