29 Maart 1916. van de door haar wenschelijk geacht wordende wijzigingen aan alle in den grond aanwezige buis-en andere leidingen, die aan de Gemeente iri eigendom toebehooren. 4°. Door de Gemeente zullen geschieden de aankoop en levering van de bij 2". onder a. en b. bedoelde bestratingsmaterialen en zoo ook de bij 3°. bedoeide wijzigingen aan in den grond aanwezige buis- en andere leidingen, tenzij Burgemeester en Wethouders het nader beter mochten oordeelen, dat een en ander hetzij geheel hetzij gedeeltelijk door de Maatschappij voor rekening der gemeente zal geleverd worden of uitgevoerd 5°. Door Burgemeester en Wethouders zal worden bepaald, hoe met gebruikmaking der goede uitkomende steenen de bestrating zal worden aangelegd. B. Burgemeester en Wethouders te machtigen tot het bevorderen der onteigening ten algemeenen nutte der van hoogerhand voor te schrijven wegverbreedingen, mits die wegverbreedingen naar hun oordeel niet be- langrijk afwijken van die aangegeven op de bij dit besluit behoorende en reeds genoemde kaarten A en B, hetzij ten name van de gemeente Heemstede, hetzij ten name van de Noord-Zuid-Hollandsche Tramweg- Maatschappij, onder voorbehoud, dat in het laatste geval de Maatschappij de onteigende perceelen aan de Gemeente Heemstede overdraagt voor de door de Maatschappij gemaakte kosten C. Te bepalen, dat de kosten van de onder A be- doelde overeenkomst door de Noord-Zuid-Hollandsche Tramweg-Maatschappij worden gedragen. D. Te bepalen, dat dit besluit vervalt: 1°. indien binnen drie maanden de onder A bedoelde overeenkomst niet is gesloten 2°. indien de in de bovengenoemde vergunning be- doelde werken overeenkomstig de daarbij gestelde voorwaarden en bepalingen ten genoegen van Burge- meester en Wethouders niet geheel gereed en tot stand gebracht zijn en de tram niet in exploitatie is in aansluiting aan de electrische tramlijn Station Groote Houtstraat Dreef te Haarlem, alles vöör 1 Januari 1918, met

Raadsnotulen Heemstede | 1916 | | pagina 24