OVERBRUGGDW HOUTVAART. 29 Maart 1916. De Raad der Geineente Heemstede Gezien een adres van de Eerste Nederlandsche Electrische Trammaatschappij te Haarlem, dd. 22 Maart 1916, om vergunning tot het doen overbruggen van de Houtvaart nabij Aerdenhout, ter vervanging van de bestaande spoorwegbrug, zooais nader is aangegeven op de bij dat adres overgelegde teekening met situatie; Gehoord het voorstel van Burgemeester en Wet- houders Gelet op de Gemeentewet BESLUIT Aan de Eerste Nederlandsche Electrische Trammaat- schappij te Haarlem, behoudens rechten van derden, vergunning te verleenen tot het doen overbruggen van de Houtvaart, kadastraal bekend gemeenté Heem- stede. Sectie B, No. 1707, nabij Aerdenhout op een afstand van ongeveer 100 meters benoorden den straatweg van Heemstede naar Zandvoort volgens de overgelegde teekening en zulks op de navolgende voorwaarden 1 o. De doorvaartbreedte tusschen de landhoofden mag niet minder bedragen dan vier meters, gemeten haaks op de richting van de as der Houtvaart 2o. de bovenkant der koppeling van de fundeering der landhoofden mag niet hooger iiggen dan 1.90 Meter beneden N. A. P, 3o. de onderkant der overbrugging mag nergens iager liggen dan op 0.65 Meter boven N. A. P. 4o. de vaart moet in de brug over de volle lengte en breedte tusschen de landhoofden worden gebracht en gehouden op eene bodemdiepte van 1,80 Meter beneden N. A. P. 5o. de oude op ongeveer vijftig meters benoorden den straatweg van Heemstede naar Zandvoort over de Houtvaart gelegen spoorwegbrug moet volledig worden opgeruimd en de vaart vanaf de nieuw te

Raadsnotulen Heemstede | 1916 | | pagina 3