DISTRIBUTIKBEDRIJF. 5 October 1916 Verordening regelende de Samenstelling en den Werkkring der Commissie van Bijstand van Burgemeesier en Wethouders in het beheer van en de zorg voor het distributiebedrijf Art. 1, De Commissie voert den titel van Com- missie voor het Distributiebedrijf." Zij bestaat uit drie leden, van wie één, die tevens voorzitter is. door Burgemeester en Wethouders uit hun midden benoemd wordt, terwijl de overigen door en uit den gemeenteraad worden gekozen. Bij afwezigheid of ontstentenis van den Voorzitter wordt deze door een der andere leden van het College van Burgemeester en Wethouders vervangen. Art. 2. De Voorzitter en de leden treden jaarlijks op den 1 sten October af, of zoo het bedrijf eerder mocht worden opgeheven, op den dag der opheffing. De aftredenden zijn terstond weder benoembaar. In de maand September wordt voorzien in de ver- vulling der op 1 October daaropvolgend openvallende plaatsen. Art. 3. De leden kunnen door den Gemeenteraad tusschentijds, dus vôör het tijdstip hunner aftreding, worden ontslagen. Behoudens het geval, dat zij ophouden leden van den Gemeenteraad te zijn, blijven zij, bij tusschentijd- sche ontslagaanvrage, in functie. totdat hunne opvol- gers hunne benoeming hebben aangenomen. Art. 4. Zij vergadert minstens éénmaal per maand en voorts zoo dikwijls als zulks door den Voorzitter of een der leden noodig wordt geoordeeld. Hare vergaderingen worden belegd door den Voor- zitter, die zorgt, dat elk lid in den regel ten minste twee maal vier en twintig uur voor het houden eener vergadering, schriftelijk wordt opgeroepen, zooveel mogelijk met vermelding der in die vergadering te behandelen onderwerpen. Art. 5. Door Burgemeester en Wethouders wordt een Secretaris aan de Commissie toegewezen Art. 6, Zij mag niet beraadslagen of besluiten zoo niet buiten den Voorzitter een lid tegenwoordig is. Bij staken van stemmen beslist de Voorzitter. Art. 7. Zij staat het College van Burgemeester en Wethouders bij in het beheer van- en de zorg voor het distributiebedrijf. Zij doet aan Burgemeester en Wethouders alle zoodanige voorstellen, als zij in het belang van dat bedrijf nuttig en noodig zal achten.

Raadsnotulen Heemstede | 1916 | | pagina 11