5 October 1916 Art. 8. Zij houdt nauwlettend toezicht op het financi- eel beheer van den Boekhouder-kassier, doet minstens éénmaal per maand opnarne der boeken en kas, en zendt het daarvan op te maken proces-verbaal aan Burgemeester en Wethouders. Art. 9. Omtrent den dienst van het personeel van het Distributiebedrijf draagt zij, in overleg met den chef van het bedrijf, aan Burgemeester en Wethouders eene regeling voor. Art. 10. Zij zorgt, - voor zooveel haar betreft - voor een goede uitvoering der op het Distributiebedrijf betrekking hebbende verordening en zendt binnen veeriien dagen na afloop van elk kwartaal voor het eerst over het kwartaal eindigende 31 December 1916, een verslag betreffende den toestand en de werking van het bedrijf aan Burgemeester en Wethouders. Art. 11. Zij maakt, in overleg met den Chef van het bedrijf eene aanbeveling van twee cf drie personen op ter benoeming van het personeel, bedoeld in art 9 vergezeld van hare voorstellen omtrent het toe te kennen loon. Art. 12. Zij is bevoegd het personee! van het Distri- butiebedrijf uit te noodigen hare vergaderingen bij te wonen en alsdan van hen inüchtingen, hun dienst betreffende, te vorderen. Art. 13, Omtrent de wijze van vervanging van den Chef van het bedrijf en van het in art. 9 bedoelde personeel, draagt zij, wat het personeel betreft, in overleg met den Chef van het bedrijf aan Burgemees- ler en Wethouders eene regeling voor. Art. 14. In buitengewone gevallen is de Voorzitter gerechtigd handelend op te treden, doch roept dan binnen 24 uur de Commissie bijeen ter behandeling van het geval. Art. 15. Deze verordening treedt in werking op den dag harer vaststeliing, Gedaan ter openbare vergadering van den 5den October 1916. De Voorzitter, De Secretaris,

Raadsnotulen Heemstede | 1916 | | pagina 12