5 October 1916 gestelde gevai pCt 2. De ten laste van het bedrijî komende vergoe- ding voor het gebruik van gemeente-eigendommen, wordt bepaald door Burgemeester en Wethouders, Art. 7. De inrichting en het bijhouden der boek- houding van het bedrijf geschiedt naar de beginselen van het dubbel boekhouden. Art. 8. De boekhouder kassier i,s verplicht te allen tijde aan Burgemeester en Wethouders, aan de Commissie van Bijstand en aan den Chef van het bedrijf inzage te geven van alle boeken en bescheiden betreffende de administratie van het bedrijf en hen tot kasopneming in staat te stellen. Art. 9. Het onderzoek der boeken en het opnemen der kas geschiedt ten minste eenmaal in de drie maan- den door de Commissie, Deze brengt van hare be vindingen verslag uit aan Burgemeester en Wethouders. Art, 10. Alle betalingen van het bedrijf geschieden door den boekhouder-kassier, op behoorlijke kwijtings- bewijzen, nadat de daarbij behoorende rekeningen en andere bescheiden door den Chef van het Bedrijf voor ,.Fiat betaling" zijn afgeteekend. Art. 11. De invordering van alle ontvangsten en inkomsten van het bedrijf geschiedt door den boek- houder-kassier op door hem geteekende kwijtingsbe- wijzen' Art. 12. 1. De Chef van het bedrijf zorgt, dat de boekhouder kassier, als hij meer dan een door Bur- gemeester en Wethouders te bepaien bedrag in kas heeft, dit stort in de gemeentekas, 2. Van de uit de gemeente-kas ontvangen en in die kas gestorte gelden wordt aanteekening gehouden in een register. dat telkens door den Gemeente-Ont- vanger en den Boekhouder-kassier wordt afgeteekend. Art. 18. Bij behoefte aan kasgeld wordt dit door den Chef van het bedrijf aan Burgemeester en Wet- houders aangevraagd. Art. 14. De Boekhouder-kassier biedt jaarlijks vöör 1 Mei aan Burgemeester en Wethouders in tweevoud aan: JîC

Raadsnotulen Heemstede | 1916 | | pagina 8