15 November 1916 4o. Wanneer de g-emeente een onderzoek wenscht in te stellen naar het geieidend vermogen der rails is de Maatschappij verplicht alle mogelijke medewer- king te verleenen; 5o. de Maatschappij is verplicht bij voorkomende verschijnselen van electrolyse in de gemeenteiijke buizen, kabels en andere werken in en langs den Leidschenvaartweg telkenmale op de eerste mededee- ling van feiten door Burgemeester en Wethouders een grondig onderzoek in te stellen naar den toestand van de railverbindingen der spoorstaven, alsmede van die der kabels, welke de stroom naar het krachtstation geleiden en bij onvoldoendheid de verbindingen te verbeteren of zoo noodig te vernieuwen. Alle kosten uit genoemde verschijnselen van elec- trolyse voor de gemeente voortvloeiende zullen voor de helft door de Maatschappij worden gedragen en binnen eene maand nadat daarvan aan haar opgaaf is gedaan bij den Gemeente-Ontvanger van Heem- stede betaald worden 60. Alle werkzaamheden en onderhoud zullen in overleg met en geheel ten genoegen van Burgemees- ter en Wethouders moeten worden uitgevoerd 7. Bij niet nakoming van hare verplichtingen van bestrating of onderhoud daarvan machtigt de Maatschappij Burgemeester en Wethouders om het gebrekkige voor hare rekening van gemeentewege te maken of te herstellen 80. Dit besluit wordt niet van kracht dan nadat door de Maatschappij is overgelegd eene op zegel gestelde en onderteekende verklaring, dat zij alle in dat besluit vervatte bepalingen en voorwaarden kent en zich daarnaar behoorlijk zal gedragen en alle de daaruit voor haar voortvloeiende verplichtingen zal nakomen. Gedaan ter openbare vergadering van den 15 No vember 1916. De Voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1916 | | pagina 16