15 November 1916 3 Art. 6. palinfr van dit artikel opmerkzaam bij gewonen brie aan het adres van den gerechtigde vermeld in het register bedoeld in artikel 5 dezer verordemng. Art. 5. 1 Voor het te naam stellen van de grafsteden be- doe'ld in art 2 wordt ter gemeente-secretarie een re- gister gehouden. 2 Voor elke overschrijving van die grafsteden van den eenen op den anderen gerechtigde, wordt een recht geheven van f 1.voor elke boek>rg. Het plaatsen van zerken of monumenten of graf- kelders zal alleen mogen geschieden voor zooverre daartegen geen bezwaar bestaat en niet dan nadat de daarvan in te zenden plannen en teekenmgen door Burgemeester en Wethouders zullen zijn goedgekeurd. Art. 7. ilet maken van grafkelders is alleen geoorloofd bij de grafsteden bedoeld in art 2 letter a. Art. 8. Voor het onderhoud, waaronder geene vernieu- wing wordt verstaan, van zerken, hekken en grafkel- ders de reeds bestaande daaronder begrepen, wordt van 'den gerechtigde, vermeld in het register bedoeld in artikel 5 dezer verordening het volgende reclil per jaar geheven A Voor ééne zerk. bedekkende eene grafstede van M 2X1 - - - u 1 2 B. Voor ééne zerk op plintbanden, bedekkende ééne grafstede van M. 2X1 3 bij meerdere bedekking naar verhouding. C Voor een opstaand hek- of kettingwerk rond ééne grafstede van M. 2X1 ler hoogle van 0.50 M. of daar beneden 1 bij grooter afmeting (b v om meer dan ééne grafstede) en meerdere hoogte naar verhouding; D. Voor een staande zerk van M. 2X1 °P een grafstede u- voor grootere zerken naar verhouding

Raadsnotulen Heemstede | 1916 | | pagina 29