15 November 1916 4 M. 2X1 f 1 50 E, Voor een grafkelder voor elke grafstede van voor grootere grafsteden naar verhouding. 2 Het in het eerste iid onder A en D bedoelde recht za! voor elk der zerken. nooit minder dan f 2. het in het eerste lid onder B bedoelde recht zal voor elk der zerken op plintbanden nooit minder dan f 3. en het in het eerste lid onder C en E bedoelde recht zal voor elk der hek- of kettingwerken en grafkelders nooit minder bedragen dan f 1.50 per kalenderjaar bij de plaatsing of stichting wordt een gedeelte van een jaar voor een vol jaar gerekend. 3. De berekening van het recht voor hek- of ket- tingwerken vermeld onder C in het eerste lid geschiedt als volgt de som van tweemaal de lengte en twee- maal de breedte vermenigvuldigd met de hoogte wordt gedeeld dcor 3 en het quotient vermenigvuldigd met f 1.50. 4 De berekening van het recht voor grafkelders vermeld onder E in het eerste lid geschiedt als voigt de som van tweemaal de lengte en tweemaai de breedte van den kelder wordt gedeeld door b en het quotient vermenigvuldigd met f l 50. 5 Bij verzuim van betaling van het bovengenoem- de recht zijn Burgemeester en Weihouders bevoegd om, wanneer binne.n vier weken na de verzending van eene kennisgeving bij gewonen brief aan het adres van den gerechtigde. vermeld ir. het register bedoeld in artikel 5 dezer verordening. de betaling niet is geschied, de zerken of andere monumenten te doen wegnemen en opruimen. 0. Het onderhoud van al hetgeen verder na ver- gurming van Burgemeester en Wethouders, op de daarvoor afgestane ruimte is gesteld, blijft voor reke- ning van den rechthebbende. 7. Bi] verzuim van cnderhoud zijn Burgemeester en Wethouders bevoegd om, wanneer binnen vier weken na de verzending van eene kennisgeving bij gewonen brief aan het adres van den gerechtigde vermeld in het register bedoeld in art. 5 dezer ver- ordening, niet in het onderhoud is voorzien öf wel ten koste der rechthebbenden in het onderhoud te doen voorzien öf wel de beplanting, monumenten of andere versieringen te doen wegnemen en opruimen.

Raadsnotulen Heemstede | 1916 | | pagina 30