GELÜLKENDÎG. 15 November 1916 De Raad der gemeente Heemstede Overwegende, dat het in verband met de kosten voor den aanleg van het nieuwe kanaal van de Gas- fabriek naar het Zuider Buiten Spaarne, den aanleg van de Electrische Tram van de grens van Haariem tot op de Camplaan en de verbouwing van het Ver- verschingshuis in Groenendaal, alles met bijkomende werken, noodig is eene geldleening aan te gaan Gehoord het voorstel van Burgemeester en Wethou- ders en gelet op het advies der Financieele Commis- sie Gezien de te dezer zake gedane aanbiedingen Gelet op de artt. 136 en 194 der Gemeentewet BESLUIT Burgemeester en Wethouders te machtigen ten laste der gemeente Heemstede bij de Rijkspostspaarbank te Amsterdam eene geldleening aan te gaan tot een nominaal kapitaal van een honderd zes en zestig duizend gulden tegen den koers van 96j pCt rentende 4 pCt 's jaars en verder op den grondslag van de volgende bepalingen o. de gelden zullen worden opgenomen zooveel mogelijk naar gelang deze benoodigd zullen zijn en vöör 7 Februari 1917 geheel zijn opgenomen 2o. door Burgemeester ee Wethouders zal in overleg met de Rijkspostspaarbank op nader vast te stellen datum vcn de nominaal geleende hoofdsom worden afgelost in elk der jaren 1917 tot en met 1944 telkens vierduizend gulden en in elk der jaren 1945 tot en met 1956 telkens vierduizend vijf honderd gulden een en ander totdat de geheele afloesing zal hebben plaats gehad de gemeente is echter bevoegd telken jare een grooter bedrag of de geheele leening ineens af te lossen, doch zal bij het doen van eene zoodanige buitengewone aflossing minstens drie maanden voor het tijdstip van aflossing hiervan aan de Rijkspostspaarbank kennis geven

Raadsnotulen Heemstede | 1916 | | pagina 7