15 November 1816 De sommen welke boven de genoemde aflossings- bedragen worden terugbetaald, zullen worden afge- schreven van de laatste termijnen der periodieke af- 3o. De betaling der rente zal half-jaarlijks plaats hebben op nader door Burgemeester en Wethouders in overleg met de Rijkspostspaarbank vast te steiien data 4o. De gemeente verbindt zich te leveren obliga- tien aan toonder elk groot f 1000of f 500voor- zien van het effecten zegel met halfjaarlijksche rente- coupons, aismede zoo noodig, van een talon tot het kosteloos bekomen van nieuwe coupons, een en ander volgens door Burgemeester en Wethouders in overleg met de Rijkspostspaarbank vast te stellen modellen 5o. De nummering der obligatiën en de aflossing bij openbare uitloting zal eveneens door Burgemeester en Wethouders in overieg met de Rijkspostspaarbank worden geregeld, terwijl uitgelote nummers telkens na de uitloting voor zoover de Rijkspostspaarbank dit mocht verlangen, door de gemeente zullen worden aangekondigd, in een te Amsterdam verschijnend financieel blad, waarvan dan door de gemeente een exemplaar, waarin die aankondiging is opgenomen aan de Rijkspostspaarbank zal worden toegezonden 6. De coupons en uitgelote obligatiën zullen te Amsterdam betaalbaar zijn op een kantoor nader door Burgemeester en Wethouders in overleg met de Rijkspostspaarbank te bepalen 7o. Rente en aflossing zullen worden gevonden uit de gewone inkomsten der gemeente. Gedaan ter openbare vergadering var. den 15 No vember 1916. De Voorzitter, lossing Ot GeLietïrîf

Raadsnotulen Heemstede | 1916 | | pagina 8