December 1916 2 c. met vier en meer, doch minder dan zes dienst jaren achthonderd gulden d. met zes en meer, doch minder dan acht dienst- ]aren achthonderd en vijftig gulden e. met acht en meer, doch minder dan tien dienst- jaren negenhonderd gulden. f. met tien en meer, doch minder dan twaalf dienst- jaren negenhonderd en vijftig gulden g. met twaalf en meer. doch minder dan veertien dienstjaren een duizend gulden h. met veertien en meer, doch minder dan zestien dienstjaren een dulzend en vijftig gulden i. met zestien en meer. doch minder dan achttien dienstjaren. elfhonderd gulden j. met achttien en meer dienstjaren elfhonderd en vijftig gulden 3o. voor elk der onderwijzers, die het hoofd der school bijstaan en den rang van .hoofdonderwijzer be- zitten, honderd gulden meer, en wanneer zij den leef- ijd van drie en twintig jaren volbracht hebben en volgens art. 24 der Wet tot regeling van het lag-er onderwijs moeten aanwezig zijn in scholen met meer dan vier onderwijzers twee honderd gulden meer dan onder 2e sub a tot en met j bepaald. Art. 2. Als diensttijd komt in aanmerking de tijd doorge- bracht in dienst zoowel aan openbare als aan bijzon- lf,gerf scho|en, voor het hoofd als hoofd en voor elk der onderwijzers die het hoofd der school b'jstaan als hoofd en als onderwijzer tot bijstand van het hoofd der school, zoomede diensten, bewezen vo gens art 33 der Wet tot regeling van het lagcr onderwijs en volgens het laa.tste lid van art 22 der van 13 Augustus 1857 (Staatsblad No. 103). Art. 3. Aan elken onderwijzer belast met het geven van

Raadsnotulen Heemstede | 1916 | | pagina 18