VERORDENING OP HET GRONDEEDRIJI DKR GEMEENTE HEEMSTEDfc. 7 December 1916 1 Art 1 De aan de gemeente toebehoorende on- roerende goederen. welke daartoe bij een besluit van den gemeenteraad worden aangewezen, wor eR den naam van .Qrondbedrijî" in eene afzonderl.jke administratie vereenigd. Art 2 De ontvangsten en uitgaven van dit Cirond- bedrijf worden afgescheiden van die der gemeente beheerd. Art 3 ln het beheer van het Grondbedrijf worden Burgemeester en Wethouders bijgestaan door eene Commissie van bijstand. De exploitatie van het bedrijf geschiedt onder Bur gemeester en Wethouders door een Ren meester aan wien het geheele personeel ondergeschikt îs. Art 4. Alle betalingen van het bedrijf geschieden door den Rentmeester op behoorlijke kwijtingsbe- wijzen nadat de daarbij behoorende rekenmgen en andere bescheiden door den Voorz.tter der Comm.s- sie voor het Grondbedrijf voor „Fiat betaling zijn Drinvordering van alle ontvangsten en inkomsten van het bedrijf geschiedt door den Rentmeeste od door hem geteekende kwijtingsbewijzen. Voor zooverre de beschikbare kasgelden een door den Raad vast te stellen bedrag overschrijden. worden zij bij den Gemeente-Ontvanger gestort. De gemeent verleent aan het bedrijf zoo nood.g t.jdel.jk een voor- schot Burgemeester en Wethouders stellen de do de gemeente en het bedrijf te vergoeden rente yast. Onder door Burgemeester en Wethouders te stel en waarborgen en pedurende een door hen te bepalen aantal cagen, mlg een grooter dan het vastgestelde bedrag in kas worden gehouden.

Raadsnotulen Heemstede | 1916 | | pagina 37