7 December 1916 6 saldo op den buitengewonen dienst van het grondbe- drijf geheel of voor een deel uit andere middelen der gemeente bestreden, dan wordt de rente daarvan be- rekend op den voet als door de gemeente bij hare aan dien grondaankoop of aan die dekking van het saldo voorafgaande leening heeft bedongen.° Art. 19. Tegen de geldelijke gevolgen van even- tueele berooving, oneerlijkheid of schuldige nalatig- heid der ambtenaren van het bedrijf, dekt de gemeen- te z'ch door verzekering ten koste van het grondbe- drijf. Art 20, Voor zoover niet anders is bepaald, wor- den de aan het bedrijf verbonden personen benoemd en ontslagen door Burgemeester en Wethouders. Zij mogen middellijk. noch onmiddellijk deelnemen aan onderhandsche pacht van gemeentegoederen of inkomsten, aan leveringen of aannemingen ten behoe- ve der gemeenle, aan het koopen van betwiste vor- deringen ten hare laste. Art. 21. De Raad bepaalt voor de aan het bedrijf verborden personen de grenzen hunner jaarwedden. Art 22 Het besiuit van Gedeputeerde Staten houdende vaststelling van de ontvangsten en uitgaven der gemeente, strekt aan Burgemeester en Wethou- ders en aan de betrokken bedrijfsambtenaren tot ont- lasting behoudens later in rechten gebleken valschheid in geschrifte. Art 23. De in het grondbedrijf aanwezige gelden worden aan de gemeente ter leen verstrekt tegen de rente, welke deze daarvoor betaalt. Deze verordening treedt in werking met den dag harer goedkeuring. Gedaan ter openbare vergadering van den 7 Dec 1916. De Secretaris, De Voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1916 | | pagina 42