7 December 1916 De tot lid der Commissie benoemde, die bij zijne benoeming tegenwoordig is. verklaart binnen 24 uren die niet daarbij tegenwoordig is, binnen 3 dagen na de ontvangst van het bericht zijner benoeming, of hij deze aanneemt. Een benoemde, die de in het eerste lid bedoelde termijnen laat voorbij gaan, wordt geacht de benoe- ming niet aan te nemen. Zij vergadert minstens eenmaal per maand en voorts zoo dikwijls als zulks door den Voorzitter of een der leden volgens schriftelijk verzoek aan den Voorzitter onder opgaaf van redenen noodig wordt geoordeeld In dat geval is de Voorzitter verplicht binnen eene week eene vergadering te beleggen. Hare vergaderingen worden belegd door den Voor- zitter, die zorgt, dat e!k lid in den regel ten minste twee maal vier en twintig uur voor het houden eener vergadering, schriftelijk wordt opgeroepen, zooveel mogelijk met vermelding der in die vergadering te behandelen onderwerpen. Door Burgemeester en Wethouders wordt een Sec- retaris aan de Commissie toegewezen. Zij mag niet beraadslagen of besluiten zoo niet buiten den Voorzitter een lid fegenwoordig is. Bij staken van stemmen kan de Voorzitter beslissen, tenzij hij de voorkeur er aan geefi de zaak tot eene volgende vergadering aan te houden. Ingeval omtrent het benoemen van personen de stemmen staken, beslist het lot. Zij staat het College van Burgemeester en Wet- houders bij in het beheer van- en de zorg voor het 2 Art. 4. Art. 5. Art. 6. Art. 7. Art. 8.

Raadsnotulen Heemstede | 1916 | | pagina 44