1916 2 Elke benoeming geschiedt aanvankelijk voor den tijd van ten hoogste één jaar. Bij gebleken geschiktheid volgt eene vaste benoe- mmg, mgaande op het tijdstip, waarop de tijdeliike aanstellmg eindigt. Indien op eene tijdelijke aanstelling eene vaste aan- stellmg volgt, dan wordt ook die tijdelijke dienstthd voor periodieke verhooging in aanmerking genomen. ambtenaren moeten voör hunne aanstelling door aangewezen gemeente-arts geneeskundig onder- zocht en geschikt zijn bevonden Art. 4. 1 De ambtenaren worden in den regel aangesteld op de minima, genoemd in artikel 2. 2 Bij gebleken geschiktheid, ijver en getrouwe plichlsbetrachting, ter beoordeeling van Burgemeester en Wethouders. m overleg met den Gemeente-Secre- taris worden de wedden van den Hoofdcommies en Gommiezen verhoogd met f 75 en van de ad- junct commiezen en de klerken met f 50.—telkens na volbrachten twee jarigen diensttiid. in de gemeente neemstede, in den rang, waarin zij werkzaam zijn totdat het maximum is bereikt. Wordt eene verhoo- ging niet toegekend, dan heeft de ambtenaar recht van beroep op den Gemeenteraad. in te stellen binnen twee weken, nadat het rnet redenen omkleede besluit tot met-toekennmg te zijner kennis is gebracht. Burgemeester en Wethouders zijn bevoegd in bij- zondere gevallen verhoogingen vroeger toe te kennen aan în de voorgaande alinea is bepaald. Art. 5. 1. Indien de Ambtenaren ter Secretarte tevens zijn bezoldigde Ambtenaren van den Burgerlijken Stand dan worden de jaarwedden. die zij als Ambtenaren ter Secretarie gemeten, verminderd met een bedrag, ge- 1 staande- aan dat der jaarwedden, hun als Ambte- naren van den Burgerlijken Stand toegekend, met dien verstande evenwel, dat het fotaal bedrag der jaarwed- als Ambtenaar ter Secretarie en Ambtenaar van

Raadsnotulen Heemstede | 1916 | | pagina 8