9 Februar? 1917 BESLUIT Het Uitbreidingsplan dezer gemeente, vastgesttld bij raadsbesluit van 28 Augustus 1912, goedgekeurd door Gedeputeerde Sfaten van Noordholland, bii hun besluit van 2(5 Februari 1913 No. 42 te herzien 'door te laten vervallen straten Nos. 57, 58, 59, 62 67 68 lo4, 185. 186, 18/, 188; plein No. 202 en de vaarten Nos 115 en 201, allen gelegen op terreinen begrensd ten Noorden door de Zandvaart, ten Oosten door de Vv ippervaart, ten Zuiden door de Camplaan en ten Westen door de Raadhuisstraat en het Raadhuisplein en daarvoor in de plaats vast te stellen een nieuw stratenplan met plein en vaarten als is aangegeven op de bij dit besluit behoorende stukken. De bovengenoemde stukken bestaan uit a. eene kaart op eene schaal van 1 op 2500 met aanduiding van Noordpijl, aanwijzende de bestaande straten en waarop tevens zijn aangeduid dé kadastrale seciie en de nummers der in de herziening begrepen perceelen, benevens den aanleg, waarvoor ieder per- ceel is bestemd en waarop verder duidelijk is aange- geven, welk deel van aan een en denzelfden eigenaar toebehoorenden grond voor den aanleg van straten plein of vaarten bestemd is en welk deel van zijn' grond in de herziening is begrepen b een staat van namen en woonplaatsen van de eigenaars der in de herziening begrepen perceelen, met vermelding van kadastrale sectie en nommers c eene situatiekaart, waaruit de aansluiting van den in de herziening begrepen grond aan het overige grondgebied der gemeente en zijne verkeerswe!?en biijkt d. een toelichtenden staat met beschrijving van de herziening, duidelijk aangevende de lengte en breedte van straten, plein en vaarten en de verder nog wenschelijk geoordeelde aanduidingen. Gedaan ter openbare vergadering van den 9 Febr 1917. De Voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1917 | | pagina 20