57 4 September 1917 geJegen ten Zuiden van den bij de villa ,,Schoonzicht" behoorenden tuin in de gemeente Heemstede aldaar kadastraal bekend in Sectie A No 29-31 ter geraam- de grootte van een are drie en dertig centiaren 5o aan den heer H. J. Lach de Bêre te Heem- stede of zijn nader te noemen meester of lastgever voor eene koopsom van tien gulden per centiare te verkoopen een gedeelte van het perceel bouwland gelegen aan de Westzijde van de geprojecteerde Heemsieedsche Dreef in de gemeente Heemstede al- daar kadastraal bekend in Sectie A No. '2931 ter ge- raamde grootte van drie aren tachtig centiaren 0o. aan Mevrouw A.W. Braat-Braat te Heemst'ede of haar nader te noemen meester oflastgever voor eene koopsom van tien gulden per centiare te verkoopen een ^dcelte van het perceel bouwland gelegen aan de Westzijde van de geprojecleerde Heemsteedsche Dreef m de gemeente Heemstede aldaar kadastraal hekend in Sectie A No. 2931 ter geraamde grootte van zeven aren acht en zeventig centiaren; /o, aan Mevrouw A. W. J. van Meeuwen Ooms te i leemstede of haar nader te noemen meester of lastgever voor eene koopsom van tien gulden per centtare te verkoopen gedeelten van de perceelen bouwland gelegen aan de Westzijde van de gepro- jecteerde Heemsteedsche Dreef in de gemeente Heem- stede aldaar kadastraal bekend in Sectie A No. 2931 en 2414 ter gezamenlijke geraamde grootte van acht aren dertig centiaren 8o. aan den heer Frederik Johan Erdtsieck, hande- lende onder den naam Frans Erdtsieck, makelaar te Haarlem. voor zijne nader te noemen lastgevers te verkoopen voor eene koopsom van negen gulden per centiare gedeelten van de perceelen bouwland en bosch gelegen aan de Westzijde van de geprojec- teerde Heemsteedsche Dreef in de gemeente Heem- stede, aldaar kadastraal bekend in Sectie A Nos. 2474 en 24/7 ter grootte van ongeveer een en dertig aren en 9o. aan den heer Frederik Johan Erdtsieck, hande- lende onder den naam Frans Erdtsieck, makelaar te aarlem voor zijne nader te noemen lastgevers te verkoopen voor eene koopsom van twee en zestig duizend gulden de perceelen kadastraal bekend ge-

Raadsnotulen Heemstede | 1917 | | pagina 10