57 4 September 1917. meente Heemstede Sectie A Nos. 1680 en 1881 schuur, tuin, bouwland en bosch te zamen groot twee hectaren zes en zeventig aren en acht en vijftig cen- tiaren en wel a. alle onder 1o tot en met 9o genoemde terreinen, voor zoover reeds voorloopige koopcontracten zijn gesloten en geteekend, volgens de voorwaarden, be- palingen en bedingen zooals die daarin zijn omschre- ven, en voor zoover nog geene voorloopige koop- contracten zijn gesloten, in het algemeen op den' grondslag van de algemeene voorwaarden betreffende verkoop van de terreinen op 9 Februari 1917 inge- bracht in het Grond bedrijf en verder onder de door Burgemeester en Wethouders na advies van de Com- missie voor het Grondbedrijf noodig geoordeelde voorwaarden b. alle onder 1o tot en met 8o genoemde gedeel- ten van perceelen zooals ze op het terrein door pi- ketpaaltjes zijn aangegeven en ter zoodanige juiste grootte als bij kadastrale opmeting zal blijken c wat betreft de onder 8o en 9o genoemde terreinen nog in het bijzonder met afwijking van voorwaarde 1 1 der algemeene voorwaarden betreffende verkoop van de terreinen op 9 Februari 1917 ingebracht in het Qrondbedrijf, echter onder door Burgemeester en Wethouders, na advies van de Commissie voor het Grondbedrijf, noodig geoordeeide waarborgen voor de betaling van het restant der koopsommen en de nakoming van de verder opgelegde voorwaarden d. wat betreft de onder 9o genoemrie terreinen. nog in het bijzonder onder de door Burgemeester en Wethouders na advies van de Commissie voor het Grondbedrijf te stellen voorwaarden betreffende aanleg van wegen enz. waarbij door hen in het alge- meen zullen worden opgelegd voorwaarden in den geest van die vastgesteld voor het bouwplan Haar- temmerhoutpark, door den Raad bij besluit van 20 Juni 1912. B, om in de kadastrale aandu'ding van de ver- kochte perceelen en in de redactie van de voorwaar- den, bepalingen en bedingen, waaronder de voorloo- pige verkoop is geschied, zoodanige wijzigingen of aanvullingen aan te brengen als zij na advies van de

Raadsnotulen Heemstede | 1917 | | pagina 11