57 9 4 September 1917 Bovendien behoudt het Qrondbedrijf aan zich een terrein groot ongeveer 432 centiaren gelegen ten Oosten van het Café Oud-Rozendaal aan den verbin- dingsweg tusschen den Bronsteeweg en de Dreef. Dit terrein zal zeer geschikt gedeeltelijk later kunnen benut worden voor den bouw van een politiepost met brandspuitenhuis en gedeeltelijk verkocht worden aan aangrenzende eigenaren tot verdieping der achfertui- nen van een tweetal perceelen aan den Bronsteeweg. Verder is U niet onbekend, dat ook bij vroegeren verkoop van terreinen belangrijke strooken aan het Grondbedrijf zijn verbleven, welke voor zoover ze niet direct, zooals bij de Blauwe Brug. voor weg- en vaartverbreeding noodig waren, aan de koopers der terreinen in huur zijn afgestaan. Wij hebben gemeend door het bovenstaande eene korte samenvatting van den loop van zaken te moe- ten geven De in het ontwerp besluit vermelde algemeene voorwaarden betreffende verkoop van de terreinen op 9 Februari 1917 ingebradit in het Grondbedrijf iiggen voor U ten Raadhuize ter inzage met eventueel ge- reedgekomen voorloopige koopcontracten. Het is de bedoeling, dat voor zoover de betaling van de koopsommen der perceelen vermeld onder 8o en 9o niet direct bij de overdracht plaais heeft, voor de betaling van het restant de noodige waarborgen moeten gesteld worden, terwijl van dat restant eene rente van pCt. 's jaars verschuldigd zal zijn. Wij hebben de eer U in overweging te geven bij- gaand ontwerp-besluit vast te stellen. Heemstede, 3 September 1917. Burgemeester en Wethouders voornoemd, J. P. W. VAN DOORN, De Secretaris, A. A. SWOLFS. Behoort bij de notulen van de openbare vergadering van den 4 September 1917. De Secretaris, De Voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1917 | | pagina 7