VERKOOP TERREÏNEN VAN HET GRONDBEDRIJF 4 September 1917 De Raad der Gemeente Heemstede Gehoord het advies der Commissie voor het Grond- hedrijf en het voorstel van Burgemeester en Wethnu- ders Geiet op de artt. 137, 138 en 194 der Gemeentewet; BESLUIT Burgemeester en Welhouders te machtigen A. lo. aan den heer Bern. J. V van hees, wo- nende te Heemstede, of diens nader te noemen mees- ter of lastgever, voor eene koopsom van dertig dui- zend gulden te verkoopen gedeelten van de perceelen bosch gelegen aan den Bronsteeweg in de gemeente Heemstede, aldaar kadastraal bekend in Sectie A nummers 699 en 2948, ter gezamenlijke groolte van ongeveer acht en vijftig aren twintig centiaren 2o. aan den heer D. Klatzer wonende te Heem- stede of diens nader te noemen meester of lastgever, voor eene koopsom van elf duizend gulden te ver- koopen een gedeelte van het perceel bouwland gele- gen aan den Bronsteeweg in de gemeente Heemsiede, aldaar kadastraal bekend in Sectie A 2931, ter groot- te van ongeveer elfaren en een en twintig centiaren 3o. aan de Vennootschap onder de firma Klatzer en Co. gevestigd te Amsterdam of haar nader te noemen meester of lastgever voor eene koopsom van negen gulden twaalf en een halven cent per centiare te verkoopen gedeelten van de perceelen bosch, bouwterrein en bouwland aan en bij den Bronsteeweg onder de gemeente Heemstede, kadaster Sectie A No. 2475, 2886 en 2474 ter gezamenlijke grootte van on- geveer achttien aren 4o. aan den heer C. Vreugdenhil te Heemstede voor eene koopsom van acht gulden per centiare te verkoopen een gedeelte van het perceel bouwland

Raadsnotulen Heemstede | 1917 | | pagina 9