j Inkomsten. 17 VID lG MEMORIE VAN TOELICHTING 1 57 Geraamd in verband met volgnummer 177. 58 Door de Onderlinge Levensverzekering van Eigen Hulp te 's-Gravenhage wordt tijdens het leven van den oud-gemeente-veldwachter G. Bouman per jaar uitgekeerd 250. 59 Geraamd in verband met het aantal abonnementen. 60 De wijzigingen in het uitbreidingsplan worden bijna uitsluitend gevraagd in het particuliere belang; wanneer het algemeen belang zich tegen de wijzigingen niet verzet, worden de particulieren uitge- noodigd de kosten op de wijziging vallende aan de gemeente terug te betalen. Ôok wordt op dezen post verantwoord de opbrengst van verkoop van gedeelten van het uitbreidingsplan. Lager geraamd in verband met de ontvangsten over 1916. 61 De huurders van gemeentegrond en gemeentewater, die daarop gebouwen hebben staan of daarin schuitenhuizen hebben geplaatst, moeten de grondbelasting aan de gemeente terugbetalen, Geraamd volgens de ontvangsten over 1916. 62 Op dezen post worden verantwoord de terugbetaalde zegelgelden zooals van huurcontracten. De overtollige kasgelden worden belegd bij de Associatie-Cassa te Amsterdam of de Coöperatieve Boerenleenbank te Heemstede. Thans geraamd bij volgnummer 10 sub c. 63 Uitkeering door het Rijk van tegemoetkoming aan den gehuwden onderwijzer J. van den Berg. Zie volgnummer 151. 64 Geraamd in verband met volgnummer 184. 1 65 Naar de vermoedelijke opbrengst; deze is zeer wisselvallig, maar was de laatste jaren steeds vrij belangrijk boven het geraamde bedrag. -64 f55 VOLGNUMMER

Raadsnotulen Heemstede | 1917 | | pagina 113