Uitgaven. 47 MEMORIE VAN TOELICHTING De gemeente betaalt voor alle ambtenaren, beambten en werklieden de pensioensbijdragen en den inkoop voor pensioen volgens Raadsbesluit van 30 October 1913, goedgekeurd door Gedeputeerde Staten bij besluit van 7 Januari 1914, No. 3. Verhoogd voorgesteld, ook wegens verhooging van jaarwedden volgens dienstjaren. Hieronder begrepen de kosten van het plaatsen en wegnemen der ijktafels. Het is de bedoeling evenals vroeger uit dezen post eene subsidie van 80.te verleenen aan de Commissie tot viering van den Koninginnedag voor een eventueel door haar te organiseeren schoolfeest. Voor onderhoud, vernieuwing en uitsteken van vlaggen en voor eventueele eereprijzen enz. is het restant uitgetrokken. Hooger geraamd wegens verhooging der verzekeringsbedragen. Als vorig jaar. Idem. Aandeel in de bijdrage in de verpleegkosten van P. F. van Osch, welke bijdrage is 175.per jaar. Verplichte verzekering tegen ongevallen van de werklieden bij Openbare Werken en het personeel der Vrijwillige Brandweer. Hooger geraamd in verband met de uitgaven over 1916. De Inspectie voor de Landweer wordt in de O.L. School gehouden, hetgeen voor de ingezetenen gemak- kelijk is; bij deze gelegenheid worden broodjes met koffie aangeboden aan het personeel, dat voor de inspectie overkomt. Geraamd als vorig jaar wegens de regeling betreffende subsidieering, vastgesteld bij Raadsbesluit van 9 Maart 1917. Geraamd op 90 ieerlingen 100.per leerling. Regeling met de gemeente Haarlem volgens Raads- besluit van 15 September 1910. Geraamd op 60 leerlingen gemiddeld 10.per leerling. Regeling volgens Raadsbesluit van 29 Decem- ber 1915. 'OLGNUMMER

Raadsnotulen Heemstede | 1917 | | pagina 143