69 li December 1917 geacht te bebooren tot den diensttak Openbare Werken, zoodat het Reglement voor de werklieden in dienst der gemeente Heemstede en de daaruit voort- vloeiende besluiten op hen van toepassing zijn. De Raad bepaalt de grenzen der jaarwedden voor de aan het bedrtjf verbonden ambtenaren. Tegen de geldelijke gevolgen van eventueele beroo- ving, oneerlijkheid of schuldige nalatigheid der amb- tenaren van den reinigingsdienst dekt de gemeente zich door verzekering ten koste van het bedrijf van den Reinigingsdienst. Art. 12. De begrooting voor het bedrijf van den reinigings- dienst wordt jaarlijks door den Raad vastgesteld vöör de vaststelling van de gemeente-begrooting. Vöör 1 April van elk jaar wordt door den Gemeen- te-Opzichter aan Burgemeester en Wethouders een verslag ingediend over den gang van het bedrijf in het afgeioopen jaar met overlegging van eene reke- ning van ontvangsten en uilgaven in de door Burge- meester en Wethouders vast te stelien vormen, onder overlegging; van alle daarbij behoorende bescheiden. Op deze stukkén is van toepassing hetgeen voor de gemeente rekening is bepaald in de artt. 219 en 220 der Gemeentewet Het besluit van Gedeputeerde Staten houdende vaststelling van de ontvangsten en uitgaven der ge- meente, strekt aan Burgemeester en Wethouders en aan den Gemeente Opzichter tot ontlasting, behoudens later in rechten gebleken valschheid in bewijsstukken. Art. 13. Deze verordening treedt in werking op 1 Januari 1918, met ingang van weiken datum de verordening van 22 December 1916 wordt ingetrokken. Gedaan ter openbare vergadering van 1T December 1917. A De Voorzitter, De Secretaris

Raadsnotulen Heemstede | 1917 | | pagina 10