75 EEOELINö TOESLAG OP GAS ll December 1917 De Raad der Gemeente Heemstede Oehoord het voorstel van Burgemeester en Wet- houders Gelet op het advies der Commissie voor de Be- drijven, dd. 8 December 1917, No. 255; BESLUIT vast te stellen de volgende tijdelijke regeling betref- lende het verleenen van toeslag aan verschillende ca- tegoriën van gasverbruikers in de gemeente Heemstede. Art. 1. Aan gasverbruikers îe Heemstede, die voor geen hooger belastbaar inkomen dan f 100zijn aan- geslagen in den Hoofdelijken Omslag of krachtens hun inkomsten in het geheel niet zijn aangeslagen, wordt een toeslag verleend van 8 cent per verbruikten M3 gas tot een maximum als is genoemd tegen ge- woon tarief in de bestaande of nader vast te stelien verordening betreffende beperkt gasverbruik. Art. 2. Aan gasverbruikers te Heemstede, die naar een belastbaar inkomen van meer dan f 100,tot en met f 500,— in den Hoofdelijken Omslag zijn aange- slagen, wordt een toeslag verleend van 6 cent per verbruikten M3 gas tot een maximum als is genoemd tegen gewoon tarief in de bestaande of nader vast te stellen verordening betreffende beperkt gasverbruik. Art. 3. Aan gasverbruikers te Heemstede, die naar een belastbaar inkomen van meer dan f500,tot en met f 1000,— in den Hoofdelijken Omslag zijn aange- slagen. wordt een toeslag verleend van 4 cent per verbruikten M8 gas tot een maximum als is genoemd tegen gewoon tarief in de bestaande of nader vast te stellen verordening betreffende beperkt gasverbruik.

Raadsnotulen Heemstede | 1917 | | pagina 27