3 BOUWEN AAN EENE BE8TAANDE LAAN. 4 Januari 19l8 De Raad der geraeente Heemstede Gezien het adres. ingekomen 5 November 1917, van G. J. SmitThz., aannemer wonende te Heemstede, om hem alsnog vrijstelling te verleenen van de ver bodsbepaling gesteld in art. 9 sub 2 der Bouw- en U oningverordening en hem vergunning te verleenen tot het bouwen van drie woonhuizen aan eene be- staande laan grenzende aan de Kerklaan, op het per ceel kadastraal bekend Sectie B no 3409, welke ver- gunning hem is geweigerd bij besluit van Burgemees- ter en Wethouders dd. 22 October 1917 Gelet op zijn besluit van 11 December 1917, om de beslissing over deze zaak te verdagen Overwegende, dat termen bestaan de gevraagde vergunning te verleenen, mits aan te stellen voor waarden door adressant wordt voldaan Gezien artikel 5, eerste lid, onder 'a der Woning- wet Gelet op de artt. 97 en 99 der Bouw- en Woning- Terordening Gelet op het advies van den Gemeente Opzichter, dd. 20 December 1917 BESLUIT Aan G. Smit Thz. voornoemd vergunning te verleenen, om overeenkomstig het bij deze vergunning behoorende bouwplan en met inachtneming van de bepalingen der Verordentng voor deze gemeente be- doeld in artikel 1 der Woningwet, op het terrein ka- dastraal bekend Sectie B 3409 gelegen aan eene bestaande laan grenzende aan de Kerklaan te Heem- stede, drie woonhuizen te bouwen onder de volgende voorwaarden lo. dat de rooiing nader door den gemeente op- zichter aan te geven, worde opgevolgd 2o. dat de fundamenten, riolen en putten niet met grond worden bedekt voordat ze door den gemeente- opzichter zijn goedgekeurd 3o. dat door adressant spoedig. althans vöör 1 April aanstaande, met den bouw der drie woningen een aanvang zal worden gemaakt en dat deze voltooid

Raadsnotulen Heemstede | 1918 | | pagina 9