17 /J Maart 1918. 2 le dat de gemeente van het Rijk een voorschot bekome van gelijk bedrag als door haar aan de Ver- eeniging wordt uitgekeerd, terwijl de betaling aan de Vereeniging van het voorschot of een gedeelte daar- van zal geschieden binnen acht dagen, nadat de ge- meente het voorschot of dat gedeelte daarvan van het Rijk heeft ontvangen 2e. dat de rente en aflossing van het door de Vereeniging te genieten voorschot zal moeten voldaan worden in ten hoogste vijf en vijftig gelijke annuitet- ten, zooals het Rijk ten opzichte van het aan de ge- meente te verstrekken voorschot zal bedingen 3e. dat de Vereeniging is gehouden bij het verstrij- ken van den termijn, waarvoor zij is opgericht, haar bestaan voor een nieuw tijdvak van 29 jarem en 1 maanden te verlerigen en lijdig over dat tijdvak de Koninklijke goedkeuring op hare statuten te vragen alsmede op de toelating als bedoeld bij artikel Iste lid, der Woningwet 4e dat de statuten der Vereeniging, zooals deze ziin goedgekeurd bij Koninklijk Besluit van 27 Mei 1909, no. 7 niet mogen worden gewijzigd en aangevu d zonder goedkeuring van den gemeenteraad, zullende anders het voorschot of het onafgeloste gedeelte daar- van terstond opvorderbaar zijn 5e. dat jaarlijks vöör 1 Mei een beredeneerd ver- slag met balans en winst- en verliesrekemng aan Bur- gemeester en Wethouders moet worden ingediend ter- wijl balans en winst- en verliesrekening de goedkeu- ring van Burgemeester en Wethouders behoeven He. dat Burgemeester en Wethouders het recht hebben ten alleri tijde, zoowel tijdens den bouw als !?ter den foestand der woningen geregeld op te nemen of te doen opnemen en zoo noodig onderhoud en hersteliing te gelasten 7e. dat het Bestuur verplicht is alle daarvoor vat- bare goederen voor behoorlijke waarde naar het oor detl van Burgemeester en Wethouders tegen brand- schade te verzekeren bij eene of meer door hen goed te keuren in Nederland gevestigde verzekeringsmaat- schappijen en dat in geval van brand de gemeente desverlangd voorrang heeft op de uit te betalen assurantiepenningen, hetgeen op de polis moet wor- den aangeteekend

Raadsnotulen Heemstede | 1918 | | pagina 13