17 Maart 1918. 4 gebrachte aandeelkapitaal, vermeerderd met oene som vnr, f 1000.vuor liquidatiekostcn 15e. dat de bebouwing zal geschieden overeenkom- stig het door den Gemeenteraad vastgestelde of nader vast te stellen bouwplan 16e dat in de ter uitvoering van dit besluit voor rekening van de Vereeniging op te maken notarieele overeenkomst zullen worden opgenomen alle zooda- nige bepalingen als het College van Burgemeester en Wethouders in het belang van eene richtige con- trôle op het beheer der in het plan begrepen bezit- tingen alsnog noodzakelijk mocht voorkomen. B. Aan de Vereeniging een bijdrage uit de ge- meentekas te verstrekken, overeenkomstig de voor- waarden waarop door de gemeente een bijdrage van het Rijk wordt ontvangen als hierna onder C is bedoeld, onder de volgende vOorwaarden le. indien het voorschot of het onafgeloste gedeelte daarvan wordt opgevorderd krachte/is art 15, letter b van het Koninklijk Besluit van 28 Juli 1902 Stbl. no. 160) zullen de termijnen, tot welker betaling de gemeente zich nog in de toekomst verbonden had, niet meer zijn verschuldigd 2e. de door de gemeente verleende bijdrage zal in mindering strekken van de annuiteiten, die de Vereeniging aan de gemeente heeft te betalen; wan- neer de bijdrage van het Rijk wordt verminderd of ingetrokken, op grond, dat de behoefte aan een bij- drage mag geacht word.en te zijn verminderd of ver- vallen, zal de bijdrage van de gemeente in dezelfde verhouding als de vermindering van de Rijksbijdrage worden verminderd, of, bij intrekking der Rijksbijdrage, worden ingetrokken C. Uit 's Rijkskas aan te vragen en te aanvaarden een gelijk bedrag aan voorschot en voor zoolang de gemeente bedoelde bijdrage aan meergemelde Vereenigmg zal betalen een zoo hoog mogelijke jaarlijksche bijdrage in de betaling van de annuiteit. Aldus gedaan ter openbare vergadering van den Maart 1918. De S ecretaris De Voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1918 | | pagina 15