18 BIJBOUW VAN KLEEDKAMERTJES BIJ DE ZWEMVUVEES. Maart 1918. Aan den Raad der Gemeente Heemstede. Het steeds toenemend gebruik van de beide zwem- vijvers was reeds het vorige jaar oorzaak, dat het gefal aanwezige kleedkamerfjes niet meer loereikend was, hetgeen voor het publiek veel ongerief en een vaak lang oponthoud veroorzaakte. Het aantal bezoekers vergeleken bij het vorig sei- zoen heeft 1i»9b0 be Iragen tegen 9149 en nu de zwemvijvers meer en meer algemeene bekendheid hebben verkregen moet met nog grooter bezoek re- kening worden gehouden. Het Bestuur der Vereeniging fot Exploifatie van eene Bad en Zweminrichting heeft daarom ons gewezen op de groote wenschelijkheid tot het bijbouwen van een 20 tal kleedkamerljes, gelijk aan de beslaar.de, en te verdeelen over de beide zwemvijvers. De kosten van het bouwen van deze kleedkamertjes worden door den gemeente - opzichter op f 1800. geraam d. Wij achten het van groot belang in deze dringende behoefte te voorzien om daardoor het gebruik van de zwemvijvers te bevorderen, terwijl bovendien de uit- voering van dit werk nog iets zal hijdragen tot ver- mindering van de werkloosheid in de bouwvakken. Naar aanleiding van het bovenstaande bieden wij U bijgaand onlwerp besluit ter vaststelling aan. Burgemeester en Wethouders van Heemstede, J. P. W. van Doorn. De Secretaris, A. A. Swolfs. Behoort bij de notulen der Openbare Vergadering van den Raad der gemeente Heemstede van den Z Heemstede, 4 Maart 1918. Maart 1918. De Secretaris. De Voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1918 | | pagina 18