19 27 Maart 1918 9 vorige lid, kan niet meer dan vijf ten honderd van het inkomen en niet meer dan f 100,— worden afgetrok- ken. Ter zake van onderhoud en opvoeding van minder- jarige kinderen is geen aftrek toegelaten. Art. 19. Aan ieder, die vermoed wordt belastingplichtig te zijn, wordt in de maand. in welke het belastingjaar aanvangt, een beschrijvingsbiljet gezonden. Het model van het beschrijvingsbiljet wordt door Burgemeester en Wethouders vastgesteld. leder belastingplichtige is verplicht door het beschrijvingsbiljet naar waarheid in te vullen en te onderteekenen, aangifte van zijn zuiver inkomen te doen. De verplichting tot het doen van aangifte wordt op r geheven door het verzoek om ambtshalve aan- geslagen te worden. /f^"*// Voor minderjarigen en onder curateele gestelden geschiedt de aangifte door den voogd of door den jp- curator. het beschrijvingsbiljet wordt teruggehaald. echter niet vroeger dan veertien dagen na de bezorging Hij. wiens woonplaats niet in deze gemeente is gevestigd, is verplicht het biljet binnen 30 dagen na de uitreiking ingevuld en onderteekend ler gemeentesecretarie te bezorgen of te doen bezorgen. Hij, wiens beschrijvingsbiljet dertig dagen na de uitreiking of toezending niet is teruggehaald of terug- gezonden, is verplicht het uiterlijk acht dagen na het verstrijken van dezen termijn ter secretarie te bezor- gen of te doen bezorgen. Hij, die een maand na den aanvang van het belas- tingjaar geen beschrijvingsbiljet mocht ontvangen heb ben en toch belastingplichlig is, is verplicht binnen acht dagen ter gemeentesecretarie een beschrijvings- biljet aan te vragen en dit vöör den vijftienden der maand. volgende op die waarin het belastingjaar is aangevangen, ingevuld en onderteekend aldaar te be- zorgen of te doen bezorgen. I i

Raadsnotulen Heemstede | 1918 | | pagina 30