19 27 Maart 1918. 10 Art. 20. Aan ieder die na de algemeene beschrijving in art. 19 vermeld, belastingplichtig is geworden, wordt zoo spoedig mogelijk een beschrijvingsbiljet gezonden. Hij, die binnen vier weken na den dag, waarop ver- moedelijk de belastingplicht is ontstaan, geen beschrij- vingsbiljet heeft ontvangen. is verplicht onverwijld zoo- danig biljet ter gemeentesecretarie aan te vragen. Hij. aan wien ingevolge het bepaalde bij dit arlikel een beschrijvingsbiljet is uitgereikt, moet dat binnen 30 dagen na de uitreiking ingevuld en onderteekend ter gemeentesecretarie bezorgen of doen bezorgen. Art. 21. Bij het opmaken van de kohieren wordt door Bur- gemeester en Wethouders en bij het vaststellen van de kohieren wordt door den Raad met inachtneming van het bepaalde bij de artt 3 tot en met 18 dezer verordening het zuiver inkomen der belastingplichtigen geschat. Zij zullen daarbij letten op de door de belasting plichtigen ingevulde beschrijvingsbiljetten. Uit de kohieren moet blijken of de schatting al of niet overeenstemt met de gedane aangifte. Art, 22. Bijaldien eenig feit grond oplevert voor het ver- moeden, dat een aanslag ten onrechte is achterwege 'ta.c.ooZ gebleven of vernietigd, of dat een te lage aanslag is opgelegd, kan de te weinig geheven belasting van den belastingplichtige //©fzijneorfgonamen worden 'f nagevorderd bij suppletoire kohieren, zoolang niet sedert den aanvang van het belastingjaar drie jaren zijn verstreken. Art. 23. Van het zuiver inkomen van iederen belastingplich-

Raadsnotulen Heemstede | 1918 | | pagina 31