21 27 Maart 1918 den duur dier oproeping met de volgende bepalingen betreffende de jaarwedde a. voor zoover zij gehuwd zijn of weduwnaars met één of meer kinderen beneden den leefiijd van 7estien jaren gcschiedt uitbetaling van 90 pCt van de op den datum, waarop zij in werkelijken dienst zijn pe'.reden, genoten jaarwedde, of zoo zij op 1 Augustus 19l6 reeds in werkelijken dienst waren van de jaar- wedde, welke zij volgens de bestaande jaarweddenver- ordeningen op dien datum zouden hebben genoten b voor zoover zij ongehuwd zijn. of weduwnaars zonder kinderen beneden den leeftijd van 16 jaren, geschiedt uitbetaling van 20 pCt. van de op den datum waarop zij in werkelijken dienst zijn getreden, geno- ten jaarwedde, of zoo zij op 1 Augustus 1916 reeds in werkelijken dienst waren van de jaarwedde, welke zij volgens de beslaande jaarwedde verordeningen op dien datum zouden hebben genoten. 8. De onder 2 genoemde bedragen worden ver- minderd met de uitkeering uit 's Rijks kas, die door den Burgemeester aan de gezinnen van dienstplichti- gen wordt toegekend, alsmede met hetgeen door hen in den rang van Onderofficier of hooger boven f 10.— per maand als vaste bezoldiging wordt ontvangen behalve wat zij doorloopend uit 's Rijks kas genieten. 1. Wordt aan een ambtenaar buiten de gevallen bedoeld in art. 6 en 7 verlof verleend voor langer dan rien duur waarop hij krachtens zijn instructie aan- spraak heeft, dan wordt van de jaarwedde ingehouden hetgeen ten behoeve van zijn plaatsvervanging als sa- laris door de gemeente moet worden uitgekeerd. 1. In afwijking van het bepaalde in de artt. 6, 7 en 8 zal van tijdelijke ambtenaren gedurende den verlof- tijd, volgens die artikelen het geheele salaris worden ingehouden, met dien verstande, dat in geval van ver- lof wegens ziekte, het salaris gedurende ten hoogste een maand kan worden uitgekeerd. Dit reglement wordt geacht in werking te zijn ge- treden op 1 Januari 1918. Aldus gedaan ter openbare vergadering van den 27 Maart 1918. înhouälng salaris bij versanging. Tijdelijk personeel. Art. 9. Inwerkingtreding. De Secretaris, De Voorzitter, y Arf. 8. ty

Raadsnotulen Heemstede | 1918 | | pagina 45