DUURTETOESLAG. 27 Maart 1918 De Raad der Geraeente Heemstede Overwegende, dat het tengevolge van den abnornaal opgevoerden levensstandaard noodzakelijk is den duurtetoeslag na 1 April 1918 te bestendigen Gehoord het voorstel van Burgemeester en Wet- houders Gelet op zijn besluit van 12 Juni 1917, no. 45; BESLUIT 1 1o. Aan personen in vasten dienst der gemeente of voorzien van eene voorloopige oî tijdelijke aan- stelling of van een bewijs van aanneming in gemeen- tedienst, over wier werktijd de gemeente ten volle beschikt, een tijdelijken toeslag op hun salaris oî loon te verleenen en wel a aan hen, die de zorg hebben voor een wettig gezin f 208,per jaar benevens f 26.voor ieder van de wettige kinderen beneden 15 jaar b. aan hen. die niet de zorg hebben voor een wet- tig gezin f 104 per jaar 2o. aan personen in vasten dienst der gemeente of voorzien van eene voorloopige of tijdelijke aan- stelling of van een bewijs van aanneming in gemeen- tedienst, over wier werktijd de gemeente niet ten volle beschikt. worden zooveel /iesúgste gedeelten van de bedragen onder a en b vermeld, naar gelang zij wel of niet de zorg hebben voor een wettig gezin, boven hun salaris of loon uitgekeerd als tijdelijke toeslag. als zij uren per week in dienst zijn. II. Door het Rijk toegekenden of eventueel toe te kennen duurtetoeslag in mindering te doen strekken van den toeslag toegekend krachtens dit besluit III. Te bepalen a. dat het onder lo en 2o omschrevene in wer- kinp treedt op 1 April 1918 en zal gelden tot 1 April 1919 b. dat, indien man en vrouw beiden in dienst der gemeente zijn, de toeslag slechts eenmaal en wel aan den man za! worden uitgekeerd. Gedaan ter openbare vergadering van den 27 Maart 1918. Secretaris,

Raadsnotulen Heemstede | 1918 | | pagina 54