30 27 Maart 1918. 2 wijziging van dit bedrag ten gevolge zal hebben, ook is deze verhooging direct noodig wegens het in den overgangsmaatregel opgenomen belastingjaar van 16 maanden. De artikelen 3, 8 en 17 zijn ter verduidelijkinpf aangevuld. Da artikelen 19, 20 en 21 behandelen het eigen aangifte stelsel, terwijl de artikelen 29 en 30 in de naieving daarvan voorzien. Door opname van art. 22 heeft de gemeente het recht van navordering gedurende 3 jaren en in ver- band daarmede is art. 25 aangevuld met het bepaalde sub c. In artikel 23 is vervallen de clausule die tot vcel^ reclames aanleiding heeft gegeven, terwijl ter verduidelijking een nieuw laatste lid is opgenomen omtrent de samenstelling van 't gezin Volgens art. t-'o loopt het belaktingjaar in 't vervolg van 1 Mei tot 1 Mei om aansluiting te hebben aan de Rijksinkom- stenbelasting waarvan de gegevens niettegenstaande eigen aangifte, steeds als contrôle goede diensten kunnen bewijzen. Verder is nog aangevuld het eerste lid van artikel 26, waardoor het verzoek om de be- zwaarschrifteri legen den hoofdelijken omslag monde- ling toe te lichten ook van de Commissie kan uitgaan. len Sioite wijzeri wij er nog op, dat bijgaande ver- ordenmg op de invordening van den Hoofdelijken ümslag alleen is gewijzigd in art 3 tengevolge van de nieuwe zegelwet, terwijl verder is opgenomen een nieuw artikel 5 betreffende de oninvorderbare posten. Het advies der Commissie voor de Bezwaarschrif- ten ligt voor U ten Raadhuize ter inzage. Behoort bij de notulen der Openbare Vergadering van den Raad der gemeente Heemstede van den 27 Maart 1918. Heemstede, 19 Maart 1918. Burgemeester en iVelhouders van Heemstede j P W van Doorn. De Secretaris, A A. Swoifs. De Voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1918 | | pagina 69