32 WIJZIGING JAARWEDDE- VERORDENINGEN. 27 Maart 1918. 1 Aan den Raad der gemeente Heemstede Bij de wijziging der jaarwedden en ioonen van de ambtenaren en werklieden in dienst dezer gemeente is getracht verband te brengen tusschen de verschil- lende jaarwedden. Zoo zijn deze gelijk gesteld voor a. het Hoofd der O. L School, den Hoofdcommies ter Secretarie en den Boekhouder aan de Gemeente Gas-, Duinwater- en Electriciteitsbedrijven, korter uit- gedrukt aan de Bedrijven b. Den Adjunct Gemeente-Opzichter, een Onder- wijzer met hoofdakte een Commies ter Secretarie en den Adjunct Boekhouder aan de Bedrijven c. Den Teekenaar aan Openbare Werken, een agent van politie 1e klasse, een adjunct commies ter Secretarie en een hoofdklerk aan de Bedrijven d. een klerk ter Secretarie en een 1e klerk aan de Bedrijven e. een schrijver ter Secretarie en een 2e klerk aan de Bedrijven. De jaarwedden van de andere ambtenaren zijn vol- gens de belangrijkheid van de betrekking, daarnaar geregeld. De ambtenaren, die gehuwd zijn of geweest zijn genieten een jaarlijksche toelage van f 100.als tegemoetkoming in de huishuur voor zoover zij geen vrij wonen genieten, in welk geval hiermede rekening is gehouden met de salarisregeling. Met uitzondering voor het onderwijzend personeel is door ons voor alle ambtenaren en werklieden ge rekend op 6 periodieke verhoogingen telkens na volbrachten tweejarigen diensttijd, terwijl voor de toekenning dezer verhoogingen ook in aanmerking kornen de jareri doorgebracht in dienst van andere gemeeiiten, voorzoover deze medetellen voor de bere- kening van het pensioen ingevolge de Pensioenswet voor de gemeenteambtenaren 1913.

Raadsnotulen Heemstede | 1918 | | pagina 70