62 fpffotfe I 16 Augustus 1918 2 Verder is ons gebleken, dat met niet te groote kos- ten van het achtergebouw der school een flink ruim kantoorgebouw voor de Distributie kan worden ge- rnaakt. Een teekening van de inrichting ligt voor U ten Raadhuize ter inzage. De kosten worden geraamd op f 4900, terwijl later bij verandering van bestemming de afkomende materialen een waarde van f 900 zullen vertegenwoordigen. Heeren Kerkvoogden der Ned. Herv. Gemeente zijn bereid bevonden, onder eenige voorwaarden, overpad te verleenen naar het achter- gebouw der school. zoodat noch het hoofd der school noch de leerlingen hinder zullen ondervinden van de personen, die het kantoor van het Distributiebedrijf moeten bezoeken. Wij hebben door den Gemeente Opzichter nog !a- ten nagaan, welke de kosten zouden zijn als het schoolgebouw aan den Voorweg voor het Uistributie- bedrijf werd bestemd en het achtergebouw voor het geven van onderwijs. Daar de kosten in dit geval slechts ongeveer f 1000 lager zouden zijn, oordeelen wij het beter om het schoolgebouw aan den Voorweg zijne bestemming te Iaten behouden. Bij bestemming van het achtergebouw voor de Distributie zal daarin voor de naaste toekomst vol- doende kantoorruimte zijn, terwijl bovendien de moge- lijkheid bestaat tot uitbreiding. In verband met net bovenstaande bieden wij U bij- gaand ontwerp-besluit ter vaststelling aan, met als ge- volg. dat wordt afgezien van de stichting van een houten gebouw voor het Distributiebedrijf en dat voor- loopig niet wordt overgegaan tot vergrooting van het Raadhuis. Heemstede, 6 Augustus 1918. Burgemeester en Wethouders van Heemstede, J. P. W. VAN DOORN. De Secretaris, A. A. SWOLFS. Behoort bij de notulen van den Raad der gemeente Heemstede, van den 16 Augustus 1918. De Secretaris, De Voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1918 | | pagina 8