3 OYERDRACHT YAN GMND BIJ DE KOEDIEFSLAAN. 5 Februari 1919. De Raad der Gemeente Heemstede Gezien het voorstel van Burgemeester en Wethou- ders dd. 20 Januari 1919 Burgemeester en Wethouders te machtigen lo. van de gebroeders P. J. J. en S. J. Steenvoorden beiden wonende te Heemstede, kosteloos voor de Gemeente te aanvaarden a. het stukje grond, deel uitmakende van het ka- dastrale perceel, Gemeente Heemstede, Sectie A no. 1429, voorzoover het brandspuithuisje daarop is ge- bouwd, b. het stukje grond, deel uitmakende van boven- bedoeid kadastraal perceel, dat nu als troitoir door de Gemeente wordt gebruikt en gelegen is op den noord-oost hoek van genoemd perceel aan de oostzijde van het ijzeren hek met steenen voeting, een en ander op den grondslag van de bepalingen en voorwaarden van het door Burgemeester en Wet- houders met de eigenaren gesloten voorloopig koop- contract; 2o het huurcontract, gesloten tusschen de Gemeente Heemstede en S. J. Steenvoorden voornoemd, dd. 22 April 1916 betreffende het stuk grond, grenzende aan de noordzijde van genoemd perceel, kadastraal bekend Gemeente Heemstede Sectie A. no. 1846, dat bij hem in huur is tot en met 15 Mei 1926 voor f75.per jaar zoodanig te wijzigen, dat de huurder de bevoegd- heid heeft om na de plaats gehad hebbende veiling de liuui l)ij liet einde van elk huurjaar te doen eindi- gen, mits deze drie maanden tevoren door hem is opgezegd. Gedaan ter openbare vergadering van den 5 Febru- BESLUiT ari 1919. De Secretaris, De Voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1919 | | pagina 10