8 AANKOOP RIJWIEL-ZIEKENBAAB. 5 Februari 1919 Aan den Raad der Gemeente Heemstede. De Gemeente beschikt thans over één duwbrancard die voor het vervoer van patiënten wordt gebruikt en tevens, nadat eene wijziging is aangebracht, voor het overbrengen van overledenen. Wii achten het beter deze brancard în hoofdzaak bestemmen voor het vervoer van overledenen en een nieuwe ziekenbaar aan te schaffen voor het vervoer Bii de stukken is neergelegd eene afbeeldmg van eene riiwiel-Ziekenbaar van de „Simplex fabriek, waarvan de kosten f 400.— bedragen. Deze ziekenbaar biedt vele voordeelen boven die van een duw-brancard doordat zij 3 4 maal zoo snel den patient kan be- reiken en daardoor veel grooter oppervlak rondo™ haar standplaats kan bedienen. De baar staat op lucht- banden en hangt in een paar speciaal groote veeren. Het vervoer van patiënten met deze baar kan op ae rustigste maar zoo noodig ook op de snelste wtjze eeschieden. Ook met het oog op den hoogen prijs, stellen wij D voor thans één rijwiel ziekenbaar aan te schatten Wanneer nader de behoefte blijkt aan een tweede rijwiel ziekenbaar, za! misschien de prijs meer normaal zijn geworden, Naar aanleiding van het bovenstaande bieden wij bijgaand ontwerp besluit ter vaststellmg aan. Heemstede, 28 Januari 1919 Burgemeester en Wethouders van Heemstede, J. P. W VAN DOORN. De Secretaris, A. A. SWOLFS. Behoort bij de notulen der openbare vergadering van den Raad der Gemeente Heemstede, van den 5 Februari 1919. De Secretaris, De Voozitter, van patiënten

Raadsnotulen Heemstede | 1919 | | pagina 19