1 5 Februari 19l9. 2 t: 4© Sf'isisl 'M-'vr::ofsé o. v Vft' en waler liggende tusschen het hart van de sloot langs die laan en het hart van de palmhaag even- wijdig loopende langs die sloot. Wij hebben de eer U in overweging te geven met den heer J. Preijde Gzn. over aankoop van bedoelde perceelen een voorloopig contract af te sluiten en aan den Raad een voorstel te doen tot aankoop en tot mbrengen daarvan tegen den koopprijs in het Grond- bedrijf het terrein ter grootte van ongeveer 8080 M2 met de daarnaast gelegen strook grond en water. Volgens raadsbesluit no, 9b van 26 November 1918 werd aan den heer R. A. M. de Heer Kloots, makelaar te heemstede, verkocht een bij den Heerenweg gele- gen gedeelie van het terrein van Rozenburg aange- kocht bij besluit van 27 Maart 1918, no. 26, en in het begin dezer maand waren wij het met hem eens geworden over den verkoop van het overig gedeelte der terreinen van Rozenburg. Voor de goede exploitaiie van het nieuwe terrein aan de Zandvoortschelaan, bleek het wenschidijk met den heer de Heer Kloois die al het vroeger terrein in koop had, nader te onderhandelen en het resultaat daarvan is, dat deze ihans bereid is ook den tot het nieuwe terrein behoorenden bouwgrond aan te koo- pen, Ingevolge de besprekingen zal nu niet alleen de Z.Jinlvoortschelaan 15 Meter breed worden, maar zul- len eveneens op die breedte gebracht worden de voorloopig op 12 Meter breedte ontworpen verkeers- weg langs het terrein van den heer H. A. Schouten, welke bestemd Is om later tot 24 Meter verbreed te worden, en de aansluitende vnrkeersweg naar de Zandvoorischnlaan, welke op 14 Meter breedte was onlworpen. De als rustige woonstraat bedoelde tus- sche nweg kan dan zonber bezwaar tot 10 meter breed- te worden teruggebracht. Voor eventueele verbreeding van den Heerenweg tot ruim 20 Meter breedte wordt een strook in eigendom behouden. welke tijdelijk als voortüin kan verhuurd worden. Het bovengenoemd raadsbesluit van 26 November 1918. no. 96 zal moe- ten worden ingetrokken, omdat een gedeeite van het toen verkochte terrein. thans voor weg bestemd wordt. De heer de Heer Kloots heeft zich bereid verklaard de terreinen aan te koopen voor de volgende prijzen: f 9. per M2 voor het bouwterrein bij den Heerenweg ter grootte van ongeveer 2550 M2 en loopende tot de

Raadsnotulen Heemstede | 1919 | | pagina 2