1 5 Februari 19l9. 3 eerste zijstraat f 5.per M2 voor de strook ter grootte van ongeveer 350 M2 tusschen den Heeren- weg en het zooeven genoemde terrein, welke strook niet bebouwd zal mogen worden, en f 7.— per M2 voor alle overige bouwterreinen ter grootte van on- geveer 16930 M2. Van den koopprijs moet ten minste dertig percent vöör of op 1 April aanstaande betaald worden. terwijl als waarborg voor de betaling van het restant eerste hypotheek tegen eene rente van 5 pCt. 's jaars op het verkochte moet gegeven worden. Wij hebben de eer U voor te stellen met den heer R. A. M. de Heer Kloots'over verkoop van bedoelde lerreinen een voorloopig conlract af te sluiten en aan den Raad het voorstel tot verkoop te doen. Wij voegen hierbij eene situatieteekening, waarop de verbreede Zandvoortschelaan en de aansluitende wegen op Rozenburg zijn aangegeven en waaruit U zal blijken, hoe groote verbetering van den toestand kan verkre- gen worden. Tevens is bijgevoegd eene kostenberekening, waar- uit U kan nagaan, dat door het Grondbedrijf alle kos- ten van aanleg van wegen en ook van de verbreeding en verbetering der Zandvoortsche laan langs de in het Grondbedrijf ingebrachte terreinen kunnen worden bestreden en dan nog eenige winst zal overblijven, waaraan te zijner tijd eene bestemming kan worden gegeven. Voor rekening der gemeente komen dan slechts de kosten van aankoop der bloemenbollenschuren met bijbehoorend terrein en van verbreeding en verbete- ring der Zandvoortschelaan ter plaatse. Heemstede, 20 Januari 1919. De Commissie voor het Grondbedrijf, J, P. W. VAN DOORN, Voorzitter, A. HONIG Leden Dr. E. A. M, DROOG Leae A. A. SWOLFS Secretaris,

Raadsnotulen Heemstede | 1919 | | pagina 3