1 iM O 5 Februari 1919. 5 palingen en voorwaarden omschreven in het op 25 Januari 1919 gesloten voorloopig koopcontract. c. Het onder b 2o en 3o vermelde gekochte in te brengen in het Grondbedrijf, voorzoover een koopprijs is gevorderd tegen dien koopprijs, zullende ook alle verdere kosten uit het voorlooig koopcontract voort- vloeiende wat betreft de ingebrachte perceelen ten laste van het Grondbedrijf komen. d. Burgemeester en Wetho.uders te machtigen aan den heer R. A. M. de Heer Kloots, makelaar wonende te Heemstede of diens nader te noemen meester of lastgever te verkoopen lo. voor eene koopsom van negen gulden per M2 een aan de Westzijde van den Heerenweg gelegen gedeelte van het perceel tuingrond kadastraal bekend gemeente Heemstede Sectie B no. 3480 ter geraamde grootte van 2550 M2 2o. voor eene koopsom van vijf gulden per M2 eene aan de Oostzijde van het onder d lo vermelde perceel gelegen strook tuingrond deel uitmakende van het perceel Sectie B no. 3480, ter geraamde grootte van 350 M2, welke strook niet als bouwterrein zal mogen gebruikt worden; 3o. voor eene koopsom van zeven gulden per M2 alle overige aan de gemeente in eigendom toebehoo- rende terreinen van het perceel Sectie B no. 3480 en alle terreinen van het onder B 2o gekochte gedeelte van het perceel Seclie B nummer 3481, en wel van beide voor zoover deze niet voor aanleg en verbree- ding van wegen bestemd zijn. te zamen te grootte van 16^30 M2 /e. Burgemeester en Wethouders te machtigen aan den heer R, A M de Heer Kloots voornoemd of diens nader te noemen meester of lastgever tot weder- opzeggens onderhands te verhuren eene strook grond gelegen tusschen het onder D 2o. bedoelde terrein en den Heerenweg en bestemd voor wegverbreedmg voor den prijs van f 0 60 per 14 M2 of R. R2 per jaar en verder op de door Burgemeester en Wethou- ders, na advies van de Commissie voor het Gron bedrijf, te stellen voorwaarden. 7/ Gedaan ter openbare vergadering van den 5 Febru- ari 1919. De Secretaris, De Voorzitter, J P' -C H 1

Raadsnotulen Heemstede | 1919 | | pagina 5