3 OVERPRACHT VAN GRONB BIJ DE KOEDIEFSLAAN. 5 Februari 1919. Aan den Raad der Gemeente Heemstede. Het brandspuithuisje aan de Koediefslaan staat vol- gens opgaaf van den landmeter voor een klein gedeel- te op het kadastrale perceel, Gemeente Heemstede, Sectie A no, 1429 in eigendom toebehooren aan de gebroeders P. J. J en S J .Steenvoorden, beiden wonende te Heemstede, terwijl ook op den noord oosthoek van genoemd perceel aan de oostzijde van het ijzeren hek een strookje daarvan bij de gemeente in gebruik is als trottoir. Omdat bedoeld perceel op 27 Januari a.s. in het openbaar zal worden verkocht, achten de eige- naars het gewenscht een meer geregelden toestand te verkrijgen en hebben zij zich bereid verklaard de zoo- even genoemde strookjes grond gratis aan de gemeente af te staan, echter onder voorwaarde, dat de gemeente het huurcontract betreffende den aan de noordzijde van genoemd perceel gelegen tuin, zoodanig wijzigt, dat na de openbare veiling de huurder S. J. Steen- voorden voornoemd de bevoegdheid heeft om de huur, welke thans loopt tot en met 15 Mei 1926, aan het einde van elk huurjaar te doen eindigen, mits deze drie maanden tevoren door hem wordt opgezegd. Ook zijn de eigenaars bereid om bij den verkoop te bepalen, dat een gedeelte grond, ter breedte van 1 M. gemeten vanaf het brandspuithuisje en ter lengte van dit huisje, niet zal mogen worden bebouwd, waarvoor een erfdienstbaarheid ten behoeve der Ge- meente zal worden gevestigd, terwijl zij verder de kosten van de akte van overdracht van genoemde stukjes grond voor hunne rekening zullen nemen. Wij kunnen ons met dit aanbod vereenigen en ach- ten het in het belang der Gemeente, dat hier een ge- regelde toestand wordt geschapen, zoodat wij U bij- gaand ontwerp-besluit ter vaststelling aanbieden. Burgemeester en Wethouders van Heemstede, J. P. W. VAN DOORN. Behoort bij de notulen der openbare vergadering van den Raad der Gemeente Heemstede van den 5 Februari 1919. Heemstede, 20 Januari 1919 De Secretaris, A. A. SWOLFS. De Voorzitter, De Secretaris,

Raadsnotulen Heemstede | 1919 | | pagina 9